90 nowych miejsc pracy u lidera branży ceramicznej

Aktualności

90 nowych miejsc pracy u lidera branży ceramicznej

Agencja pracy HR Global Group rozpoczęła kolejny proces rekrutacyjny dla lidera branży ceramicznej. Na zlecenie firmy Cersanit zatrudnimy w najbliższym czasie 70 operatorów maszyn i urządzeń ceramicznych oraz 20 operatorów wózków widłowych. 

Poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Wałbrzychu. Oferujemy bezpłatny dojazd do pracy z Kamiennej Góry, Czarnego Boru, Boguszowa-Gorc, Mieroszowa, Głuszycy oraz Jedliny Zdroju. Na operatorów maszyn, urządzeń ceramicznych oraz wózków widłowych czeka w sumie 90 miejsc pracy, wszystkie w oparciu o umowę o pracę.  

Nasza współpraca z firmą Cersanit stale się rozwija i poszerza. Dotychczas rekrutowaliśmy dla lidera branży ceramicznej pracowników produkcji, teraz mamy także atrakcyjne oferty pracy dla kolejnej grupy zawodowej. Praca w firmie z taką renomą, to ogromna szansa na zdobycie cennej wiedzy oraz umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji pracy HR Global Group.

Jesteś zainteresowany pracą u lidera branży ceramicznej? Więcej informacji na temat rekrutacji uzyskasz pod nr tel. 691 551 679 lub adresem mailowym: walbrzych@hrglobal.pl. Zachęcamy do kontaktu. 

Top