Branża ciastkarska: poszukiwani kontrolerzy jakości

Aktualności

Branża ciastkarska: poszukiwani kontrolerzy jakości

Dla międzynarodowego potentata branży ciastkarskiej – firmy dr Gerard – rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny pracowników na stanowisko kontrolera jakości. Poszukujemy specjalistów do pracy w zakładzie produkcyjnym w Radzyniu Podlaskim.

Dr Gerard to jeden z liderów swojej branży, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. We wspomnianych zakładach produkcyjnych funkcjonują aż 24 w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Firma produkuje pond 200 rodzajów ciastek, które eksportowane są aż do 30 krajów. 

Nasza agencja w ramach współpracy z firmą dr Gerard przeprowadza procesy rekrutacyjne. Obecnie poszukujemy kontrolerów jakości, do obowiązku których należeć będzie m.in. nadzór nad procesem produkcyjnym, badania przechowalnicze wyrobów, kontrola higieniczna urządzeń produkcyjnych i pracowników czy prowadzenie zapisów z przeprowadzanych kontroli oraz inspekcji. 

Jakie wymagania muszą spełniać potencjalni kandydaci do pracy? – Poszukujemy osób z wykształceniem min. średnim, szczególnie kierunkowym z technologii żywności bądź pokrewnym, znających system HACCP, obsługujących programy Word i Excel – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do zapoznania się z kompletną treścią ogłoszenia TUTAJ.

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 691 551 471. 

Top