Publikacje

Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje medialne z wypowiedziami eksperckimi przedstawicieli agencji HR Global Group Sp. z o.o.:

Co odciąga nas od obowiązków?

Dla firm coraz bardziej niepokojącym zjawiskiem jest oglądanie przez pracowników seriali i filmów w godzinach pracy.

zobacz publikację

Co skutecznie odciąga nas od pracy?

Messenger, WhatsApp czy Skype najskuteczniej odciągają nas od pracy – tak wskazało aż 82 proc. ankietowanych w sondażu przeprowadzonym przez HR Global Group.

zobacz publikację

Chcemy, aby Wielki Piątek był dniem wolnym od pracy

Między innymi Holendrzy, Słowacy, Hiszpanie czy Portugalczycy mogą cieszyć się dniem wolnym od pracy w Wielki Piątek. Jeszcze w zeszłym roku wydawało się, że do tego grona mogą dołączyć także Polacy. Finalnie okazało się, że jednak nic z tego. Co na to sami pracownicy?

zobacz publikację

Wielkanoc. Chcemy wolnego w Wielki Piątek, choć trudniej będzie nam wrócić do pracy

Wiele narodów, między innymi Hiszpanie, Holendrzy, Portugalczycy czy Słowacy może się cieszyć Wielkim Piątkiem wolnym od pracy. Jeszcze w 2018 roku wydawało się, że do tego grona dołączą także Polacy. Okazało się, że jednak tak się nie stanie. A co na to pracownicy? Aż 83 proc. z nas chciałoby mieć Wielki Piątek wolny od pracy, a jedynie 8 proc. deklaruje chęć pracy tego dnia

zobacz publikację

Które „rozpraszacze” skutecznie odciągają od pracy?

Komunikatory typu Messenger, WhatsApp czy Skype najskuteczniej odciągają nas od pracy – tak wskazało aż 82 proc. ankietowanych w sondażu przeprowadzonym przez firmę HR Global Group. Co ciekawe – dla porównania – rozmowy „face to face” ze współpracownikami rozprasza jedynie 27 proc. z nas. Sprawdź co najbardziej rozprasza nas w pracy.

zobacz publikację
Top