DPD Polska z nowym magazynem w Parzniewie. Oferujemy 40 miejsc pracy

Aktualności

DPD Polska z nowym magazynem w Parzniewie. Oferujemy 40 miejsc pracy

11,6 tys. m kw. powierzchni magazynowej i ok. 2,6 tys. m kw. powierzchni biurowej – tak prezentuje się nowy obiekt firmy DPD Polska. 10 października 2018 r. w Parzniewie obok Pruszkowa nastąpi jego oficjalne otwarcie. Nasza agencja rozpoczęła już rekrutację pracowników magazynu. W sumie dysponujemy 40 miejscami pracy. 

DPD Polska jest jednym z liderów rynku kurierskiego w Polsce, marką rozpoznawalną w całym kraju i poza jego granicami. Firma stale się rozwija, a nowy obiekt jest tego najlepszym przykładem. W związku z jego otwarciem rozpoczęliśmy rekrutację pracowników do nowego magazynu w Parzniewie. W ramach oferty gwarantujemy m.in. bezpłatny dojazd do pracy z okolic Parzniewa, a także bezpłatny, ciepły posiłek każdego dnia – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

 

Pełna informacja o naborze:

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: PARZNIEW

 

Zakres obowiązków:

– sortowanie przesyłek kurierskich zgodnie z określonymi zasadami,

– przygotowanie przesyłek kurierskich do załadunku,

– praca ze skanerem.

 

Wymagania:

– motywacja, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

– gotowość do pracy fizycznej,

– gotowość do pracy w godzinach od 18:00-20:00 do godziny 4:00-8:00.

 

Oferujemy:

– zatrudnienie od października 2018 r. w oparciu o umowę cywilnoprawną,

– bezpłatny transport do pracy z okolic Parzniewa,

– bezpłatny, ciepły posiłek każdego dnia,

– pracę od poniedziałku do piątku,

– stawkę 17 zł brutto/h,

– premię do 400 zł brutto miesięcznie lub do 2 zł brutto za godzinę,

– wynagrodzenie miesięcznie z premią ok. 3 400 zł brutto,

– zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

 

Klauzula Informacyjna w procesie rekrutacji:

Administratorem danych osobowych jest HR GLOBAL GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo ONZ 1. Kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email: iodo(at)hrglobal.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych (podstawa prawna: 22(2)§1 KP w związku z art.6 ust.1 lit.c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)), Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko, o którym mowa w ogłoszeniu. W przypadku wyrażenia dodatkowo dobrowolnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane także dla przyszłych procesów rekrutacji i w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 22(2)§1 KP w związku z art.6 ust.1 lit.a RODO). Podanie danych i wyrażenie dodatkowych zgód jest dobrowolne i nie wpływa na udział w procesie rekrutacji na stanowisko, o którym mowa w ogłoszeniu i nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata oraz nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia. Dodatkowo wyrażone zgody można zgłosić pisząc wiadomość na adres email: zgody(at)hrglobal.pl. W każdym czasie przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać pisząc wiadomość na adres email: zgody(at)hrglobal.pl. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zamieszczenia ogłoszenia, a dane przetwarzane w oparciu o dodatkowe zgody na przyszłe rekrutacje i wizerunku przez okres 1 roku od dnia wyrażenia dodatkowej zgody. Osoba udostępniające dane osobowe w celu ich przetwarzania ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo przenoszenia danych osobowych. Osobie przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że dane osobowe przetwarzane są przez Administratora niezgodnie z RODO. 

Top