Praca w magazynie w Strykowie: darmowy transport oraz ciepły posiłek każdego dnia

Aktualności

Praca w magazynie w Strykowie: darmowy transport oraz ciepły posiłek każdego dnia

Rozpoczynamy kolejna rekrutację dla renomowanej firmy kurierskiej – DPD. Tym razem zatrudnimy pracowników do pracy w magazynie w Strykowie, w województwie łódzkim. Dla zainteresowanych czeka m.in. darmowy transport do i z pracy, a także ciepły posiłek każdego dnia pracy.

Oferta dotyczy pracy od poniedziałku do piątku, po 10 godzin dziennie. Pracę zespół rozpoczyna od godziny 16:00. Zapewniamy pracownikom codzienny dojazd do pracy, a także ciepłe posiłki w przerwie pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, razem z premiami za brak niezgłoszonych wcześniej nieobecności w pracy, wynosić będzie około 4000 złotych brutto. Do zadań nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie m.in. sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami, przygotowanie przesyłek do załadunku a także praca ze skanerem. Poszukujemy przede wszystkim kandydatów, którzy preferują pracę fizyczną, bo do takiej kategorii bez wątpienia należy praca pracownika magazynu firmy kurierskiej. Co jednak istotne, nie poszukujemy tylko doświadczonych magazynierów, także osoby bez doświadczenia mogą liczyć na współpracę z naszą agencją – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes HR Global Group.

Pełne treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

Lublin: Praca w magazynie firmy kurierskiej

Preferujesz pracę w nocy? Lubisz wysiłek fizyczny? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy u jednego z liderów branży kurierskiej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę pracy w Lublinie. 

– Oferta dotyczy pracy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, od godziny 2:00 do godziny 7:00 lub 8:00, czyli 5 bądź 6 godzin. Na ten moment zatrudnienie możliwe jest w oparciu o umowę na zlecenie, a wynagrodzenie wynosi 17 złotych brutto za godzinę – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.

Lublin jest kolejnym dużym miastem na mapie Polski, w którym agencja HR Global Group przeprowadza proces rekrutacji pracowników dla jednego z liderów branży kurierskiej w Polsce. 

Do zadań zatrudnionych pracowników należeć będzie: rozładunek oraz załadunek samochodów, sortowanie przesyłek, a także ich skanowanie. 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 691 551 471. 

Pełna treść ogłoszenia TUTAJ. 

Praca w agencji HR Global Group

Prezentujemy kolejną ofertę pracy w naszej firmie. Tym razem zapraszamy kandydatów do aplikowania na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy – Warszawa. 

– Zachęcamy do aplikowania osoby z wysoką kulturą osobistą, charakteryzujące się łatwością w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Poszukujemy kandydata ze znajomością języka rosyjskiego, sprawnie obsługującego komputer, w tym pakiet Microsoft Office. Dodatkowym atutem kandydata będzie znajomość języka angielskiego – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Do obowiązków konsultanta ds. obsługi klienta należeć będzie m.in. kompleksowa obsługa zatrudnionych przez agencję pracowników tymczasowych, jak również kandydatów poszukujących pracy, rejestracja zgłoszeń, pomaganie w rozwiązywaniu potencjalnych problemów zgłaszanych przez pracowników bądź też przekazywanie tematów osobom odpowiedzialnym za ich rozwiązanie czy budowanie relacji z pracownikami i kandydatami do pracy. 

Treść pełnego ogłoszenie znajduje się TUTAJ. 

Poszukiwani pracownicy produkcji do pracy w Międzyrzecu Podlaskim

200 – tyle rodzajów ciastek produkuje jeden z liderów branży ciastkarskiejnw Polsce, firma Dr Gerard. Agencja HR Global Group rozpoczęła kolejny proce rekrutacji pracowników produkcji do pracy w jednym z dwóch zakładów produkcyjnych firmy – w Międzyrzecu Podlaskim. Firma eksportuje swoje produktu do ponad 30 krajów. 

Do zakresu obowiązków pracowników produkcji należeć będzie praca przy z jednej z 24 zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w tym zbieranie ciastek oraz ich pakowanie do kartonów zbiorczych. Od kandydatów do pracy wymagana jest dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym. Ze względu na rodzaj pracy, kandydat powinien także posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Brak książeczki bądź też orzeczenia lekarskiego nie oznacza jednak, że osoba zainteresowana pracą zostanie przez nas skreślona. Jeśli kandydat zgłosi swoją gotowość do pracy, poczekamy na niego z umową o pracę do czasu wyrobienia jednego z tych dokumentów – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.

Nowi pracownicy zatrudnieni zostaną w ramach umowy o pracę najpierw przez agencję, a później będą mieli możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego klienta. Oferta skierowana jest także do osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w pracy na produkcji.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Życzenia Wielkanocne od HR Global Group

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy – przede wszystkim zdrowia, ale także wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery, miłych spotkań z rodziną, przyjaciółmi oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku życzy zespół HR Global Group.

Top