Praca w agencji HR Global Group

Aktualności

Praca w agencji HR Global Group

Prezentujemy kolejną ofertę pracy w naszej firmie. Tym razem zapraszamy kandydatów do aplikowania na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy – centrum Warszawy, nowe biuro. 

– Zachęcamy do aplikowania osoby z wysoką kulturą osobistą, charakteryzujące się łatwością w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Poszukujemy kandydata ze znajomością języka rosyjskiego, sprawnie obsługującego komputer, w tym pakiet Microsoft Office. Dodatkowym atutem kandydata będzie znajomość języka angielskiego – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Do obowiązków konsultanta ds. obsługi klienta należeć będzie m.in. kompleksowa obsługa zatrudnionych przez agencję pracowników tymczasowych, jak również kandydatów poszukujących pracy, rejestracja zgłoszeń, pomaganie w rozwiązywaniu potencjalnych problemów zgłaszanych przez pracowników bądź też przekazywanie tematów osobom odpowiedzialnym za ich rozwiązanie czy budowanie relacji z pracownikami i kandydatami do pracy. 

Agencja oferuje wynagrodzenie podstawowe od 2300 do 2500 złotych brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata), potencjalną premię do 20 proc. – do 500 zł brutto miesięcznie, możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy a także wysoki komfort pracy w nowym biurze. Nowo zatrudniony pracownik na stanowisku konsultanta ds. obsługi klienta otrzyma ponadto służbowego laptopa oraz telefon komórkowy do pracy.

Z całym ogłoszeniem można się zapoznać TUTAJ. 

Poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji w Radzyniu Podlaskim

Agencja HR Global Group stale się rozwija, w związku z tym do pracy w naszym biurze w Radzyniu Podlaskim poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie, w zależności od dyspozycyjności kandydata do pracy. 

Do zadań nowo zatrudnionego konsultanta ds. rekrutacji należeć będzie m.in. obsługa kandydatów do pracy, którzy odwiedzają biuro w Radzyniu Podlaskim, budowanie relacji z pracownikami oraz potencjalnymi pracownikami, udzielanie informacji kandydatom do pracy czy też prowadzenie komunikacji mailowej oraz telefonicznej.

Dlatego poszukujemy przede wszystkim kandydata, którego cechuje łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista oraz rzetelność. Kandydata, który sprawnie korzysta z komputera oraz programów z pakietu Microsoft Office, dobrze czującego się także w komunikacji mailowej i telefonicznej. Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka rosyjskiego bądź też angielskiego oraz posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Z kompletną treścią ogłoszenia można się zapoznać TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 691 551 471. 

Lublin: praca w magazynie na ¾ etatu

Prezentujemy ofertę dla osób z Lublina i okolic, które z różnych powodów nie mogą pracować w pełnym wymiarze czasu, na pełny etat, a które pracy w mniejszym wymiarze czasowym potrzebują. Dla naszego klienta z branży kurierskiej poszukujemy pracowników magazynu, czas pracy wynosi 5-6 godzin dziennie. 

Wielokrotnie rozmawialiśmy z kandydatami do pracy, którzy – jak się okazywało – poszukiwali intensywnie pracy, ale nie na pełny etat. We współpracy z naszym klientem z branży kurierskiej postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i właśnie rozpoczynamy rekrutację pracowników do jednego z magazynów firmy, w Lublinie – informuje prezes agencji HR Global Group, Dariusz Michalski.  

Na czym polega praca pracownika magazynu w firmie kurierskiej? Przede wszystkim na rozładunku samochodów z paczek, sortowaniu przesyłek, ich skanowanie, a także załadunek samochodów. Dlatego prezentowana oferta skierowana jest do potencjalnych pracowników, którzy wyrażają gotowość do pracy fizycznej. Oferujemy pracę na jedną ze zmian – 2:00-7:00/8:00 lub 15:00-22:00/23:00, od poniedziałku do piątku.

Treść pełnego ogłoszenia dostępna jest TUTAJ. W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – tel. 691 551 471.

Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy w Częstochowie

Rozpoczynamy kolejną rekrutację dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej – DPD. Tym razem prezentujemy ofertę pracy w województwie śląskim, a konkretnie – w Częstochowie. Poszukujemy wraz z naszym klientem pracowników do pracy w tamtejszym magazynie. 

Jaki zakres obowiązuje na tym stanowisku pracy w renomowanej firmie kurierskiej? – Praca polega na rozładunku samochodu z przesyłkami kurierskimi klientów firmy DPDP, następnie ich posortowaniu, zeskanowaniu oraz załadowaniu na samochody, którymi kurierze dostarczają paczki odbiorcom. Do tego dochodzą drobne praco porządkowe na stanowisku pracy – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group, która przeprowadza proces rekrutacji a następnie zatrudnia pracowników dla firmy DPD.

Pracownik magazynu to praca fizyczna, dlatego zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych osoby, które wyrażają gotowość do tego rodzaju pracy, które lubią wysiłek fizyczny. Dodatkowym atutem kandydatów do pracy będzie umiejętność obsługi wózka paletowego. 

W ramach oferty kandydaci mogą liczyć na 7-godzinowy dzień pracy, w przedziałach czasowych 14:00-21:00 w dni robocze lub od 2:00 do 9:00 od poniedziałku do soboty. Oferowane wynagrodzenie wynosi około 2 500 zł brutto miesięcznie. 

Kompletna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 551 471.

Oferta pracy dla operatorów oraz ustawiaczy wtryskarek w Starachowicach

Dla Zakładu Produkcyjnego Tworzyw Sztucznych w Starachowicach poszukujemy operatorów oraz ustawiaczy wtryskarek. To kolejna już oferta pracy naszej agencji przygotowana w wyniku współpracy z renomowanym producentem łazienek oraz płytek ceramicznych. 

Z jakim zakresem obowiązków muszą się liczyć przyszli pracownicy? – Do kompetencji zatrudnionych osób będzie należała m.in. obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzy sztucznych, zmiana, ustawianie i konserwacja form wtryskowych, kontrola parametrów pracy wtryskarek, a także ich optymalizacja. Dlatego też od potencjalnych pracowników wymagana jest znajomość procesów obsługi maszyn z branży przetwórstwa tworzysz sztucznych – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group.

Agencja oferuje zatrudnienie od zaraz w ramach umowy o pracę. Praca w trybie trzyzmianowym w godzinach 6:30-14:30, 14:30-22:30 oraz 22:30-6:30. Nowi pracownicy mogą liczyć na zarobki w granicach 3 000 zł brutto, wliczając dostępne premie. Natomiast po trzech miesiącach pracy, pracownicy będą mogli renegocjować warunki zatrudnienia. 

Kompletna treść ogłoszenia dostępna TUTAJ, w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 551 679. 

Top