Radzyń Podlaski: oferta pracy dla pracowników produkcji

Aktualności

Radzyń Podlaski: oferta pracy dla pracowników produkcji

24 w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, 2 zakłady produkcyjne, ponad 200 rodzajów ciasteczek i ponad 30 krajów, do których są eksportowane. Tak prezentuje się jeden z liderów branży ciastkarskiej – dr Gerard. Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcji do pracy w zakładzie produkcyjnym w Radzyniu Podlaskim. 

Jaki zakres obowiązków czeka na pracowników produkcji? Praca przy linii produkcyjnej oraz zbieranie ciasteczek z linii produkcyjnej oraz pakowanie produktów do kartonów zbiorczych.

– Poszukujemy osób dyspozycyjnych do pracy w trybie czterobrygadowym, odpowiedzialnych i zaangażowanych w wykonywaną pracę. Wymagana jest także książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych, natomiast jeśli kandydat takowej obecnie nie posiada, a wykazuje chęć pracy u lidera branży ciastkarskiej, to poczekamy na takiego pracownika do momentu jej wyrobienia – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji pracy HR Global Group.

Kompletną treść ogłoszenia można przeczytać TUTAJ. 

Dodatkowo więcej informacji na temat rekrutacji można uzyskać pod nr. tel.: 691 551 398.

Parzniew: praca dla magazynierów, bezpłatny dojazd z kilku miejscowości

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej, poszukujemy pracowników magazynu do pracy w Parzniewie, koło Pruszkowa. Oferujemy bezpłatny przejazd do i z pracy z takich miejscowości jak Żyrardów, Skierniewice czy Sochaczew.

Do obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami, przygotowanie przesyłek do załadanku oraz praca ze skanerem. Dlatego do pracy poszukujemy przede wszystkim kandydatów, którzy mogą pracować fizycznie.

Oferujemy bezpłatny dojazd z kilku miejscowości, pracę w godzinach 8:00 – 16:00 oraz 14:00 – 22:00, tylko w dni robocze. Oferowane wynagrodzenie, wraz z premią, wynosi około 3 400 złotych brutto. Możliwe zatrudnienie w zasadzie od zaraz – informuje prezes agencji HR Global Group, Dariusz Michalski. 

Pełna treść ogłoszenia TUTAJ. W razie dodatkowych pytań w ramach prezentowanej oferty, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 691 551 679.

Starachowice: Praca dla automatyków oraz elektromechaników

Agencja HR Global Group przeprowadza kolejną rekrutację dla lidera branży ceramicznej w Polsce, firmy Cersanit. Tym razem poszukujemy automatyków oraz elektromechaników do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Starachowicach, w którym produkowane są tworzywa sztuczne, a także meble łazienkowe. 

Do obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie m.in. konserwacja maszyn i urządzeń, a także budynków i budowli, nadzór nad działaniem instalacji wyciągowych i odpylających oraz centralnego ogrzewania czy modernizowanie maszyn i urządzeń. – Z tego powodu kandydaci powinni znać przynajmniej podstawy z zakresu automatyki, a dużym atutem będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1kv – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji. 

Prezentowana oferta dotyczy pracy 5 dni w tygodniu, na trzy zmiany: 6:30-14:30, 14:30-22:30 oraz 22:30-6:30. – Oferujemy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, przy spełnieniu wymagań – w zasadzie od zaraz. Podstawowe wynagrodzenie wynosi 2800 zł brutto plus potencjalna premia na poziomie 560 zł brutto oraz dodatki za pracę nocą, w sumie – około 3 500 zł brutto, przez okres pierwszych trzech miesięcy. Po tym okresie oferujemy możliwość renegocjacji warunków zatrudnienia – dodaje prezes. 

Zobacz kompletne oferty:

AUTOMATYK

ELEKTROMECHANIK

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 551 679. 

Laura Choma przygotowuje się do Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski coraz bliżej, dlatego utalentowana kolarka górska Laura Choma intensywnie przygotowuje się do jednego z największych wyzwań obecnego sezonu. W połowie czerwca wspierana przez agencję HR Global Group kolarka wystartowała w BikeMaratonie w Wiśle, a w ostatnią sobotę czerwca – w Pucharze Tarnowa XC.

Oba starty 15-letnia Laura może zaliczyć do bardzo udanych. Pomimo intensywnych przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Polski, młoda kolarka górska zarówno w Wiśle jak i Tarnowie, zwyciężyła! To kolejne sukcesy na koncie Laury i zwiastun dobrego startu w Mistrzostwach Polski.

Trzymamy kciuki za udane przygotowania, jak i za sam start w nadchodzących Mistrzostwach Polski.

Rawa Mazowiecka: pracuj u renomowanej firmy z branży kurierskiej

Ruszyła rekrutacja na stanowisko pracownika magazynu do pracy w Rawie Mazowieckiej, w magazynie firmy kurierskiej DPD. W ramach oferty agencja pracy HR Global Group zapewnia m.in. bezpłatny transport z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Opoczna zarówno do jak i z pracy, a także darmowy, ciepły posiłek każdego dnia. 

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 20:00 do 4:00. Przy pełnej obecności w pracy gwarantujemy zarobki w wysokości około 3 400 złotych brutto. 

Jakie wymagania ma agencja względem kandydatów? – Poszukujemy pracowników zmotywowanych, którzy będą zaangażowani w wykonywaną pracę, a ponadto charakteryzujących się sumiennością. Przede wszystkim poszukujemy jednak osób, które przygotowane są do pracy fizycznej, bowiem do obowiązków zatrudnionych pracowników należeć będzie m.in. sortowanie i przygotowanie przesyłek o różnych gabarytach do załadunku – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.  

Agencja oferuje zatrudnienie od zaraz, a następnie, w razie zainteresowania, bezpośredni angaż u klienta – firmy DPD.

Zapoznaj się z pełną treścią ogłoszenia:

RAWA MAZOWIECKA

TOMASZÓW MAZOWIECKI

OPOCZNO

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 551 471. Prosimy o kontakt w godzinach pracy agencji – 8:00-16:00. 

Top