Awaria Santander Bank Polska

Aktualności

Awaria Santander Bank Polska

Santander Bank Polska zmaga się z ogólnopolską awarią bankowości elektronicznej. Użytkownicy oraz klienci – w tym agencja pracy HR Global Group – nie mają dostępu do serwisu transakcyjnego oraz bankowości mobilnej. W efekcie, mogą pojawić się problemy z realizacją przelewów wynagrodzeń dla pracowników w dniu 10 grudnia 2019 roku. 

Santander Bank Polska zapewnia jednak, że usterka zostanie naprawiona jeszcze dzisiaj. Nie wiadomo jednak o jakiej porze, co ma kluczowe znaczenie w kontekście realizacji przelewów wychodzących. W związku z usterką banku, informujemy wszystkich zainteresowanych, że wynagrodzenia mogą zostać zaksięgowane na kontach z lekkim opóźnieniem. 

Z podobnymi problemami technicznymi Santander Bank Polska zmagał się także w dniu wczorajszym (tj. 9 grudnia 2019 r.). Przez kilka godzin klienci nie mogli korzystać z bankowości internetowej, mobilnej, a ponadto nie działały również płatności BLIK. 

Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy we Wrocławiu

Bardzo dobra współpraca agencji HR Global Group z firmą kurierską DPD skutkuje kolejnym procesem rekrutacji pracowników. Tym razem agencja będzie odpowiedzialna za zatrudnienie pracowników do pracy w magazynie zlokalizowanym w stolicy województwa dolnośląskiego – we Wrocławiu. 

Oferta dotyczy pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-21:00, ale zatrudnieni pracownicy będą mogli – w razie zainteresowania – pracować w większym wymiarze czasowym. W takim przypadku pracownik magazynu będzie mógł liczyć na jeszcze wyższe wynagrodzenie. „Na starcie” będzie ono wynosiło ok. 3200-3600 złotych brutto z premiami, w przypadku braku nieobecności w pracy. 

Poszukujemy osób, które przede wszystkim lubią pracę fizyczną, ponieważ do zakresu obowiązków pracownika magazynu należy rozładunek czy załadunek samochodów kurierskich. Oferujemy pracę od zaraz, bez względu na posiadane doświadczenie w tego rodzaju pracy, natomiast chętnie osoby z doświadczeniem zatrudnimy – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Z pełną ofertą pracy można się zapoznać TUTAJ. 

W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – 691 551 679

Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski: oferta z atrakcyjnymi premiami dla pracowników produkcji

Powoli dobiega końca proces rekrutacji pracowników produkcji do pracy w zakładzie renomowanej firmy ciastkarskiej w Międzyrzecu Podlaskim oraz Radzyniu Podlaskim. Nasza agencja dysponuje jeszcze tylko kilkoma miejscami pracy, zachęcamy zainteresowanych do kontaktu. 

Przypomnijmy, w sumie do pracy w Międzyrzecu Podlaskim oraz Radzyniu Podlaskim zatrudnionych zostanie 100 nowych pracowników. Obecnie pozostało już tylko kilka wolnych etatów. W ramach tej oferty agencja zapewnia kandydatom pracę w ramach umowy o pracę, atrakcyjne premie za 100 proc. obecność w pracy, premie uznaniowe, wsparcie koordynatora na miejscu pracy oraz zdobycie cennego doświadczenia w firmie znanej na całym świecie. 

Praca w głównej mierze polega na zbieraniu ciastek z automatycznej linii produkcyjnej oraz pakowanie produktów do kartonów zbiorczych. No zatrudnieni pracownicy będą pracować na trzy zmiany – dwa dni w godzinach 6:00-14:00, dwa dni w godzinach 14:00-22:00, dwa dni w godzinach 22:00-6:00 oraz dwa dni wolnego – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Z pełną ofertą pracy można się zapoznać TUTAJ. 

W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – 691 552 769.

Katowice: praca w magazynie znanej firmy kurierskiej

W ramach naszej współpracy z firmą DPD, rozpoczynamy kolejny proces rekrutacyjny. Tym razem zatrudnimy pracowników do pracy w magazynie zlokalizowanym w stolicy województwa śląskiego – Katowicach.  

Standardowo przy pracy w charakterze pracownika magazynu, do zadań nowo zatrudnionych osób należeć będzie rozładowywanie samochodów, sortowanie i skanowanie przesyłek oraz ich załadunek. 

Oferta dotyczy pracy po 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-21:00 bądź od wtorku do soboty w godzinach 3:00-9:00. Stawka za godzinę pracy wynosi 17 złotych brutto. Zainteresowani pracownicy będą mogli pracować także po 12 godzin dziennie. Wymagania jakie stawiamy przed kandydatami do pracy to gotowość do pracy fizycznej oraz zaangażowanie – informuje prezes agencji HR Global Group, Dariusz Michalski.  

Z pełną ofertą pracy można się zapoznać TUTAJ.

W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – 691 551 679.

Praca przy linii produkcyjnej ciastek znanej marki

Do ponad 30 krajów eksportowane są ciastka produkowane przez firmę dr Gerard. Marka posiada zakłady produkcyjne w Radzyniu Podlaskim oraz Międzyrzecu Podlaskim, w których produkowanych jest około 200 rodzajów ciastek. Zakłady wyposażone są w 24 w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. W ramach współpracy z dr Gerard, agencja HR Global Group rozpoczyna rekrutację pracowników produkcji. W sumie w obu zakładach zatrudnionych zostanie około 100 nowych pracowników. 

Do zakresu obowiązków pracowników produkcji należeć będzie praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej, w tym zbieranie ciastek oraz ich pakowanie do kartonów zbiorczych. Praca nie wymaga specjalnych umiejętności, dlatego oferta skierowana jest także do osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w pracy na produkcji. Wymagana jest od kandydatów natomiast dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym. Ze względu na rodzaj pracy, kandydat powinien także posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych. 

Brak książeczki bądź też orzeczenia lekarskiego nie oznacza jednak, że osoba zainteresowana pracą zostanie przez nas skreślona. W sumie dysponujemy około 100 miejscami pracy, dlatego jeśli kandydat zgłosi swoją gotowość do pracy, poczekamy na niego z umową o pracę do czasu wyrobienia jednego z tych dokumentów – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Nowi pracownicy zatrudnieni zostaną w ramach umowy o pracę najpierw przez agencję, a później będą mieli możliwość bezpośredniego zatrudnienia już u firmy z branży ciastkarskiej. Pracownicy pracują na trzy zmiany według następującego harmonogramu – 2 dni w godzinach 6:00-14:00, 2 dni w godzinach 14:00-22:00, 2 dni w godzinach 22:00–6:00 oraz 2 dni wolne. Stawka za godzinę pracy w dzień wynosi 13,40 złotych brutto, w nocy – 15,90 złotych brutto. Ponadto pracownicy otrzymują premie uznaniowe oraz premie za brak nieobecności. 

Więcej informacji o ofercie można znaleźć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 691 551 398 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00).

Top