O nas

O nas

Efektywny HR w dzisiejszym otoczeniu biznesowym ma w firmie znaczenie strategiczne. Wielozadaniowość i wielokanałowość działań w obszarze zasobów ludzkich jest niezbędna w nowoczesnym zarządzaniu. Dlatego naszą rolę definiujemy precyzyjnie: zapewniamy naszym klientom skuteczne konkurowanie na rynku kapitałem ludzkim.

HR Global Group w zbliżeniu

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijająca się firmą w branży HR w Polsce. Posiadamy w 100% polski kapitał, ale działamy – zgodnie z nazwą firmy – globalnie. Prowadzimy komplementarne projekty z zakresu zasobów ludzkich na międzynarodowych rynkach pracy, zapewniając profesjonalne wsparcie biznesowe dostosowane do wymagań lokalnych.

infografik_11

Komplementarność usług

Naszą ofertę dzielimy na 4 główne aktywności. Każda z nich zawiera komplementarny zakres usług, które już dziś możesz zacząć wdrażać w swojej firmie. Tylko od Ciebie i potrzeb Twojej firmy zależy, z których skorzystasz. Wszystkie 4 główne części naszej oferty w całości zagospodarowują potrzeby HR jakie mają firmy segmentu SME oraz korporacje. Dlatego niezależnie jaką prowadzisz działalność, tę jej część, która nie stanowi core twojego biznesu, możesz już teraz oddać w ręce profesjonalistów.

Komplementarne usługi HR pozwolą na zbudowanie przewagi konkurencyjnej Twojej firmy, dzięki własnemu, efektywnemu kapitałowi ludzkiemu.

Specjalizacje

Prowadzimy prace z zakresu HR na wielu międzynarodowych rynkach, w różnorodnych branżach i dla firm o niejednorodnej wielkości i kulturze organizacyjnej. Ze względu na te czynniki prowadzone przez nas działania za każdym razem wymagają innego, spersonalizowanego podejścia do prowadzonych projektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, HR Global Group posiada dedykowane rozwiązania dla wielu branż, w których główny nacisk położony jest na specyfikę ich działalności. Specjalizujemy się w branży:

Przewaga konkurencyjna

Work is not enough – praca to za mało – znalezienie i zrekrutowanie najlepszych kandydatów to absolutna podstawa. Zrealizujemy to zadanie dla Ciebie. Ale w tym czasie pomyśl o całościowym employer branding i o tym, jakie korzyści może Ci przynieść zbudowanie wizerunku wymarzonego pracodawcy. Skuteczne rywalizowanie na rynku własnym, efektywnym kapitałem ludzkim to przewaga konkurencyjna, której Twoja konkurencja nie zdoła podrobić. Ze względu na strategiczne znaczenie HR w dzisiejszym konkurencyjnym otoczeniu biznesowym, warto współpracować z zaufanym partnerem, który dostarcza profesjonalne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich.

Work with the pros – pracuj z zawodowcami – zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.
Top