Łódź kolejnym miastem, w którym rekrutujemy pracowników magazynu

Aktualności

Łódź kolejnym miastem, w którym rekrutujemy pracowników magazynu

Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin – to tylko kilka z miejscowości, w których rekrutowaliśmy pracowników magazynowych do pracy w jednej z największych firm kurierskich – DPD. Dzięki dobrej współpracy, nasza agencja rozpoczyna kolejny proces poszukiwania odpowiednich kandydatów do pracy, tym razem w Łodzi.

Współpraca agencji HR Global Group z firmą DPD przynosi korzyści dla setek Polaków poszukujących pracy. Tylko w samej stolicy, utworzonych zostało niedawno 50 nowych miejsc pracy, a pracowników do pracy rekrutowała właśnie nasza agencja. Czas na kolejne duże miasto w Polsce.

Owocna współpraca z tak dużą firmą jak DPD, to dla nas powód do domu. Pracujemy dla naszego klienta od kilku lat, przeprowadzamy procesy rekrutacyjne w wielu miastach naszego kraju, Łódź jest kolejnym wielkim ośrodkiem, w którym poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy. Praca magazyniera w firmie kurierskiej polega przede wszystkim na rozpakowywaniu i załadowywaniu samochodów kurierskich w przesyłane przez klientów paczki. Niewątpliwie jest to praca fizyczna, dlatego szczególnie poszukujemy pracowników, którzy dobrze się czują w pracy fizycznej – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.

Treść ogłoszenia o pracę znajduje się TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – tel. 69

Top