Lublin: praca w magazynie na ¾ etatu

Aktualności

Lublin: praca w magazynie na ¾ etatu

Prezentujemy ofertę dla osób z Lublina i okolic, które z różnych powodów nie mogą pracować w pełnym wymiarze czasu, na pełny etat, a które pracy w mniejszym wymiarze czasowym potrzebują. Dla naszego klienta z branży kurierskiej poszukujemy pracowników magazynu, czas pracy wynosi 5-6 godzin dziennie. 

Wielokrotnie rozmawialiśmy z kandydatami do pracy, którzy – jak się okazywało – poszukiwali intensywnie pracy, ale nie na pełny etat. We współpracy z naszym klientem z branży kurierskiej postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i właśnie rozpoczynamy rekrutację pracowników do jednego z magazynów firmy, w Lublinie – informuje prezes agencji HR Global Group, Dariusz Michalski.  

Na czym polega praca pracownika magazynu w firmie kurierskiej? Przede wszystkim na rozładunku samochodów z paczek, sortowaniu przesyłek, ich skanowanie, a także załadunek samochodów. Dlatego prezentowana oferta skierowana jest do potencjalnych pracowników, którzy wyrażają gotowość do pracy fizycznej. Oferujemy pracę na jedną ze zmian – 2:00-7:00/8:00 lub 15:00-22:00/23:00, od poniedziałku do piątku.

Treść pełnego ogłoszenia dostępna jest TUTAJ. W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – tel. 691 551 471.

Top