Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski: oferta z atrakcyjnymi premiami dla pracowników produkcji

Aktualności

Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski: oferta z atrakcyjnymi premiami dla pracowników produkcji

Startujemy z kolejnym procesem rekrutacji pracowników produkcji do pracy w zakładach jednego z liderów branży ciastkarskiej w kraju. Firma Dr Gerard produkuje około 200 rodzajów ciastek, które eksportowane są aż do 30 krajów.  Obecnie poszukiwani są pracownicy do pracy w zakładach produkcyjnych w Międzyrzecu Podlaskim oraz Radzyniu Podlaskim.

W ramach oferty agencja zapewnia kandydatom pracę w ramach umowy o pracę, atrakcyjne premie za 100 proc. obecność w pracy, premie uznaniowe, wsparcie koordynatora na miejscu pracy oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie ciastkarskiej znanej na całym świecie. 

Praca w głównej mierze polega na zbieraniu ciastek z automatycznej linii produkcyjnej oraz pakowanie produktów do kartonów zbiorczych. Nowo zatrudnieni pracownicy będą pracować na trzy zmiany – dwa dni w godzinach 6:00-14:00, dwa dni w godzinach 14:00-22:00, dwa dni w godzinach 22:00-6:00 oraz dwa dni wolnego – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Z pełną ofertą pracy można się zapoznać TUTAJ oraz TUTAJ.

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 – tel. 691 551 679.

Top