Nawet 50 miejsc pracy w Warszawie

Aktualności

Nawet 50 miejsc pracy w Warszawie

Agencja HR Global Group poszukuje dla swojego klienta – jednej z największych firm kurierskich w Polsce (DPD) – pracowników magazynowych. Obecnie prowadzimy rekrutację do pracy w dwóch magazynach firmy, oba zlokalizowane są w stolicy – jeden przy ulicy Matuszewskiej, drugi – przy ulicy Daniszewskiej. 

To już kolejny proces rekrutacyjny, jaki przeprowadzamy dla firmy DPD. Dzięki dotychczasowej współpracy, tylko w ciągu kilku ostatnich tygodni zatrudniliśmy pracowników do pracy w Parzniewie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie czy Częstochowie. W dwóch magazynach w Warszawie pracę znajdzie w sumie około 50 osób – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Standardowo w przypadku ofert dotyczących pracy w charakterze pracownika magazynu, poszukiwane są przede wszystkim osoby, które lubią pracę fizyczną. Do zadań nowo zatrudnionych pracowników w należeć będzie m.in. rozładowywanie oraz załadowywanie pojazdów, którymi w trasy ruszają kurierzy. 

Obie oferty dotyczą pracy w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W magazynie przy ul. Daniszewskiej od godziny 15:00 bądź 22:00, w magazynie przy ul. Matuszewskiej – od godziny 15:00 lub 24:00. Wynagrodzenie na poziomie około 3400 złotych brutto, 3600 zł brutto z premiami (przy braku nieobecności w pracy). Możliwość wyższych zarobków przy większej ilości przepracowanych godzin. 

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami:

Warszawa, magazyn ul. Daniszewska 

Warszawa, magazyn ul. Matuszewska 

Top