Nowa sortownia DPD w Rudzie Śląskiej. Rozpoczynamy rekrutację pracowników

Aktualności

Nowa sortownia DPD w Rudzie Śląskiej. Rozpoczynamy rekrutację pracowników

Ponad 11 000 m2 powierzchni liczy nowa sortownia firmy kurierskiej DPD, która wybudowana została w Rudzie Śląskiej. Obiekt oddany został do użytku w drugiej połowie lutego. Dzięki temu zatrudnienie znajdą kolejne osoby z województwa śląskiego. Nasza agencja rozpoczęła właśnie proces rekrutacji pracowników magazynowych.  

– Nowoczesny obiekt w Rudzie Śląskiej powstaje po to, by przyspieszyć i usprawnić procesy oraz zwiększyć potencjał operacyjny DPD Polska. Na bieżąco modernizujemy naszą infrastrukturę, by sprostać wyzwaniom, jakie niosą ze sobą rosnące wolumeny przesyłek wynikające z dynamicznego rozwoju e-commerce. Nowy model operacyjny efektywniej wykorzystuje sieć połączeń i pozwala zmniejszyć emisję CO2 na trasach łączących sortownię i obsługiwane przez z nią oddziały – komentował dla „Wiadomości Handlowych” Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

Do nowo powstałej sortowni rekrutację pracowników rozpoczęła już agencja HR Global Group. Do zakresu obowiązków pracowników magazynowych należeć będzie m.in. rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami, sortowanie i skanowanie przesyłek czy drobne prace porządkowe. 

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o zlecenie. Umożliwiamy pracę w różnych godzinach oraz w różne dni tygodnia, w zależności od dyspozycji pracownika oraz od naszego bieżącego zapotrzebowania, jednak tylko w godzinach pracy magazynu – od godziny 19:00 do godziny 3:00, od poniedziałku do piątku – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group odpowiedzialnej za rekrutację pracowników do nowo powstałej sortowni w Rudzie Śląskiej. 

Co istotne, wynagrodzenie pracownika uzależnione będzie od ilości przepracowanych przez niego godzin – obowiązuje bowiem stawka godzinowa. 

Kompletna treść ogłoszenia dostępna TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Top