Nowe miejsca pracy w renomowanej firmie ciastkarskiej

Aktualności

Nowe miejsca pracy w renomowanej firmie ciastkarskiej

Agencja HR Global Group ma kolejną ofertę pracy dla mieszkańców Radzynia Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego oraz miast sąsiadujących. Wszystko za sprawą owocnej współpracy agencji z marką Dr Gerard, firmą ciastkarską, której produkty rozpoznawane w wielu miejscach na świecie.

Jeszcze w styczniu oraz lutym odpowiadaliśmy za proces rekrutacji 100 nowych pracowników produkcji do pracy we wspomnianym Radzyniu oraz Międzyrzecu Podlaskim. Teraz rozpoczynamy kolejną rekrutację, tym razem dla naszego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.

Dr Gerard to renomowana firma ciastkarska nie tylko w skali kraju, ale także Europy i całego świata. Produkty marki rozpoznawalne są na kilku kontynentach – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. I dodaje: – Praca w tak dużej firmie to ogromna szansa na zdobycie niezwykle cennego doświadczenia oraz umiejętności. Po tym jak zatrudnionych zostało 100 nowych pracowników produkcji, rozpoczynamy rekrutację pracowników magazynowych. Kandydat do pracy w magazynie zlokalizowanych w Radzyniu bądź Międzyrzecu Podlaskim powinien cechować się dyspozycyjnością do pracy w systemie 4-brygadowych, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Wymagana jest książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych. W przypadku osób zainteresowanych pracą, ale nieposiadających jeszcze takiego dokumentu, jesteśmy w stanie poczekać na takiego pracownika do momentu wyrobienia dokumentu.

Do zakresu obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie praca na magazynie z wózkiem widłowym, przyjmowanie oraz wydawanie towaru, rozładunek/załadunek samochodów dostarczających produkty marki Dr Gerard, a także obsługa komputera. Pracownicy zatrudnieni zostaną przez agencją w ramach umowy o pracę, którzy następnie będą mieli możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod skrzydła firmy ciastkarskiej.

Kompletna treść ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Top