Nowe oferty pracy od potentata branży wyrobów drobiowych

Aktualności

Nowe oferty pracy od potentata branży wyrobów drobiowych

36 – tyle nowych stanowisk pracy czeka w zakładzie produkcyjnym firmy SuperDrob S.A. w Łodzi. Agencja HR Global Group rozpoczęła kolejny już proces rekrutacyjny dla firmy o światowej renomie, która niemal połowę swoich produktów dystrybuuje na rynki międzynarodowe. 

Oferty dotyczą stanowisk technicznych. Obecnie poszukujemy 20 mechaników, mechatroników i elektryków, 10 operatorów maszyn, a także 6 wędliniarzy i kutrowych. W początkowej fazie współpracy pracownicy zostaną zatrudnieni w ramach umowy tymczasowej, a po jej zakończeniu – będą mogli zostać zatrudnieni bezpośrednio przez lidera branży wyrobów drobiowych, w ramach umowy o pracę – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group, odpowiedzialnej za rekrutację pracowników.

Co ciekawe, w ramach przygotowanych ofert, pracownicy mogą liczyć m.in. na bezpłatne obiady, które wydawane będą w przerwach od pracy. Mechanicy, mechatronicy i elektrycy mogą liczyć na zarobki od 3 600 złotych brutto miesięcznie, operatorzy maszyn, wędliniarze i kutrowi – od 3 000 złotych brutto miesięcznie. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami (kliknij w stanowisko): 

Mechanik.

Operator maszyn.

Wędliniarz, kutrowy.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 691 223 987. 

Top