Oferta pracy dla operatorów oraz ustawiaczy wtryskarek w Starachowicach

Aktualności

Oferta pracy dla operatorów oraz ustawiaczy wtryskarek w Starachowicach

Dla Zakładu Produkcyjnego Tworzyw Sztucznych w Starachowicach poszukujemy operatorów oraz ustawiaczy wtryskarek. To kolejna już oferta pracy naszej agencji przygotowana w wyniku współpracy z renomowanym producentem łazienek oraz płytek ceramicznych. 

Z jakim zakresem obowiązków muszą się liczyć przyszli pracownicy? – Do kompetencji zatrudnionych osób będzie należała m.in. obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzy sztucznych, zmiana, ustawianie i konserwacja form wtryskowych, kontrola parametrów pracy wtryskarek, a także ich optymalizacja. Dlatego też od potencjalnych pracowników wymagana jest znajomość procesów obsługi maszyn z branży przetwórstwa tworzysz sztucznych – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group.

Agencja oferuje zatrudnienie od zaraz w ramach umowy o pracę. Praca w trybie trzyzmianowym w godzinach 6:30-14:30, 14:30-22:30 oraz 22:30-6:30. Nowi pracownicy mogą liczyć na zarobki w granicach 3 000 zł brutto, wliczając dostępne premie. Natomiast po trzech miesiącach pracy, pracownicy będą mogli renegocjować warunki zatrudnienia. 

Kompletna treść ogłoszenia dostępna TUTAJ, w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 551 679. 

Top