Parzniew: praca w magazynie, bezpłatny dojazd z kilku miejscowości

Aktualności

Parzniew: praca w magazynie, bezpłatny dojazd z kilku miejscowości

Bezpłatny transport do pracy z Sochaczewa, Żyrardowa oraz Skierniewic, bezpłatny ciepły posiłek, premia za brak nieobecności w pracy czy możliwość dodatkowego zarobku za polecenie pracownika do pracy – tak prezentuje się oferta pracy w magazynie firmy kurierskiej DPD w Parzniewie. Startujemy z kolejną rekrutacją dla naszego klienta.

Jak w praktyce wygląda dodatkowe wynagrodzenie za poleconego pracownika? – Jeśli polecona przez pracownika osoba, przepracuje w magazynie w Parzniewie co najmniej 20 dni, to pracownik taki otrzyma jednorazową premię w wysokości 250 złotych. Ale to nie koniec – jeśli taka osoba przepracuje 120 dni, pracownik polecający otrzyma kolejne 250 złotych. Co istotne, takie premie pracownik otrzyma za każdą poleconą do pracy osobę, nie ma tutaj ograniczeń co do ilości poleceń – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group.

Agencja gwarantuje bezpłatny dowód do i z pracy z miejscowości Sochaczew, Żyrardów oraz Skierniewice, a ponadto ciepły posiłek. Oferta dotyczy pracy w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Poszukiwane są osoby, które lubią pracę fizyczną. Do obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami, przygotowywanie przesyłek do załadunku czy pracę ze skanerem.

Treść pełnego ogłoszenia poniżej:
PARZNIEW

SOCHACZEW

ŻYRARDÓW

SKIERNIEWICE

Top