Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy w Częstochowie

Aktualności

Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy w Częstochowie

Rozpoczynamy kolejną rekrutację dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej – DPD. Tym razem prezentujemy ofertę pracy w województwie śląskim, a konkretnie – w Częstochowie. Poszukujemy wraz z naszym klientem pracowników do pracy w tamtejszym magazynie. 

Jaki zakres obowiązuje na tym stanowisku pracy w renomowanej firmie kurierskiej? – Praca polega na rozładunku samochodu z przesyłkami kurierskimi klientów firmy DPDP, następnie ich posortowaniu, zeskanowaniu oraz załadowaniu na samochody, którymi kurierze dostarczają paczki odbiorcom. Do tego dochodzą drobne praco porządkowe na stanowisku pracy – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group, która przeprowadza proces rekrutacji a następnie zatrudnia pracowników dla firmy DPD.

Pracownik magazynu to praca fizyczna, dlatego zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych osoby, które wyrażają gotowość do tego rodzaju pracy, które lubią wysiłek fizyczny. Dodatkowym atutem kandydatów do pracy będzie umiejętność obsługi wózka paletowego. 

W ramach oferty kandydaci mogą liczyć na 7-godzinowy dzień pracy, w przedziałach czasowych 14:00-21:00 w dni robocze lub od 2:00 do 9:00 od poniedziałku do soboty. Oferowane wynagrodzenie wynosi około 2 500 zł brutto miesięcznie. 

Kompletna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 551 471.

Top