Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy we Wrocławiu

Aktualności

Poszukiwani pracownicy magazynu do pracy we Wrocławiu

Bardzo dobra współpraca agencji HR Global Group z firmą kurierską DPD skutkuje kolejnym procesem rekrutacji pracowników. Tym razem agencja będzie odpowiedzialna za zatrudnienie pracowników do pracy w magazynie zlokalizowanym w stolicy województwa dolnośląskiego – we Wrocławiu. 

Oferta dotyczy pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-21:00, ale zatrudnieni pracownicy będą mogli – w razie zainteresowania – pracować w większym wymiarze czasowym. W takim przypadku pracownik magazynu będzie mógł liczyć na jeszcze wyższe wynagrodzenie. „Na starcie” będzie ono wynosiło ok. 3200-3600 złotych brutto z premiami, w przypadku braku nieobecności w pracy. 

Poszukujemy osób, które przede wszystkim lubią pracę fizyczną, ponieważ do zakresu obowiązków pracownika magazynu należy rozładunek czy załadunek samochodów kurierskich. Oferujemy pracę od zaraz, bez względu na posiadane doświadczenie w tego rodzaju pracy, natomiast chętnie osoby z doświadczeniem zatrudnimy – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Z pełną ofertą pracy można się zapoznać TUTAJ. 

W razie pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – 691 551 679

Top