Poszukiwani pracownicy produkcji do pracy w Międzyrzecu Podlaskim

Aktualności

Poszukiwani pracownicy produkcji do pracy w Międzyrzecu Podlaskim

200 – tyle rodzajów ciastek produkuje jeden z liderów branży ciastkarskiejnw Polsce, firma Dr Gerard. Agencja HR Global Group rozpoczęła kolejny proce rekrutacji pracowników produkcji do pracy w jednym z dwóch zakładów produkcyjnych firmy – w Międzyrzecu Podlaskim. Firma eksportuje swoje produktu do ponad 30 krajów. 

Do zakresu obowiązków pracowników produkcji należeć będzie praca przy z jednej z 24 zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w tym zbieranie ciastek oraz ich pakowanie do kartonów zbiorczych. Od kandydatów do pracy wymagana jest dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym. Ze względu na rodzaj pracy, kandydat powinien także posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Brak książeczki bądź też orzeczenia lekarskiego nie oznacza jednak, że osoba zainteresowana pracą zostanie przez nas skreślona. Jeśli kandydat zgłosi swoją gotowość do pracy, poczekamy na niego z umową o pracę do czasu wyrobienia jednego z tych dokumentów – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.

Nowi pracownicy zatrudnieni zostaną w ramach umowy o pracę najpierw przez agencję, a później będą mieli możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego klienta. Oferta skierowana jest także do osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w pracy na produkcji.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Top