Poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji w Radzyniu Podlaskim

Aktualności

Poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji w Radzyniu Podlaskim

Agencja HR Global Group stale się rozwija, w związku z tym do pracy w naszym biurze w Radzyniu Podlaskim poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie, w zależności od dyspozycyjności kandydata do pracy. 

Do zadań nowo zatrudnionego konsultanta ds. rekrutacji należeć będzie m.in. obsługa kandydatów do pracy, którzy odwiedzają biuro w Radzyniu Podlaskim, budowanie relacji z pracownikami oraz potencjalnymi pracownikami, udzielanie informacji kandydatom do pracy czy też prowadzenie komunikacji mailowej oraz telefonicznej.

Dlatego poszukujemy przede wszystkim kandydata, którego cechuje łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista oraz rzetelność. Kandydata, który sprawnie korzysta z komputera oraz programów z pakietu Microsoft Office, dobrze czującego się także w komunikacji mailowej i telefonicznej. Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka rosyjskiego bądź też angielskiego oraz posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Z kompletną treścią ogłoszenia można się zapoznać TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 691 551 471. 

Top