Poszukujemy pracowników produkcji dla lidera branży ceramicznej

Aktualności

Poszukujemy pracowników produkcji dla lidera branży ceramicznej

50 – co najmniej tyle osób znajdzie zatrudnienie przez HR Global Group Sp. z o.o. u lidera branży ceramicznej, który poszukuje pracowników produkcji dla jednej ze swoich marek. Oferujemy m.in. umowę o pracę, a także bezpłatny dojazd do pracy z 9 miejscowości. Za rekrutację przyszłych pracowników oraz cały proces zatrudnienia odpowiada agencja pracy HR Global Group Sp. z o.o.

Na razie dla firmy Opoczno – należącej do grupy Cersanit – planujemy zatrudnić 40 mężczyzn oraz 10 kobiet, ale niewykluczone, że w najbliższym czasie przybędzie kolejnych stanowisk pracy. Swoją kandydaturę może zgłosić każda zainteresowana ofertą osoba, bez względu na posiadane doświadczenie w branży czy też wiek. Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Dodatkowo,  w przyszłości najlepsi pracownicy zostaną zatrudnieni bezpośrednio przez firmę Opoczno. 

Zachęcamy naszych kandydatów do aplikowania. To z pewnością kusząca oferta m.in. dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Praca u lidera branży ceramicznej to wielka szansa na zdobycie ogromnej wiedzy, umiejętności oraz jakże cennego doświadczenia – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

 

Pełna informacja o naborze:

Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: OPOCZNO

 

Zakres obowiązków:

– praca na produkcji,

– obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych,

– kontrola i pomiar parametrów procesu produkcyjnego,

– zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i usterek przełożonemu,

– utrzymanie porządku na stanowisku pracy 

 

Wymagania:

– gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym, 3-zmianowym,

– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

 

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz,

– pracę w systemie: 4 dni na rano od godziny 6:00, dzień wolny, 4 dni na po południe od godziny 14:00, dzień wolny, 4 dni na noc od godziny 22:00, 2 dni wolnego, 

– stawka 12,50 zł brutto/h,

– możliwość otrzymania dodatku 15% za realizację planu, ok. 1,90 zł brutto do każdej godziny,

– dodatek 2,50 zł brutto do każdej godziny pracy w nocy (22:00-6:00),

– wynagrodzenie miesięcznie w przedziale 2100-3000 zł brutto,

– wsparcie koordynatora we wszelkich sprawach pracowniczych,

– zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

 

Bezpłatny transport z:

– Białaczów,

– Bukowiec Opoczyński,

– Drzewica,

– Kliny,

– Mniszków,

– Przysucha,

– Psary,

– Sławno,

– Żarnów.

 

Klauzula Informacyjna w procesie rekrutacji:

Administratorem danych osobowych jest HR GLOBAL GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo ONZ 1. Kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email: iodo(at)hrglobal.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych (podstawa prawna: 22(2)§1 KP w związku z art.6 ust.1 lit.c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)), Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko, o którym mowa w ogłoszeniu. W przypadku wyrażenia dodatkowo dobrowolnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane także dla przyszłych procesów rekrutacji i w zakresie wizerunku (podstawa prawna : 22(2)§1 KP w związku z art.6 ust.1 lit.a RODO). Podanie danych i wyrażenie dodatkowych zgód jest dobrowolne i nie wpływa na udział w procesie rekrutacji na stanowisko, o którym mowa w ogłoszeniu i nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata oraz nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia. Dodatkowo wyrażone zgody można zgłosić pisząc wiadomość na adres email: zgody(at)hrglobal.pl. W każdym czasie przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać pisząc wiadomość na adres email : zgody(at)hrglobal.pl. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zamieszczenia ogłoszenia, a dane przetwarzane w oparciu o dodatkowe zgody na przyszłe rekrutacje i wizerunku przez okres 1 roku od dnia wyrażenia dodatkowej zgody. Osoba udostępniające dane osobowe w celu ich przetwarzania ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo przenoszenia danych osobowych. Osobie przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że dane osobowe przetwarzane są przez Administratora niezgodnie z RODO. 

Top