Praca dla automatyków w Starachowicach

Aktualności

Praca dla automatyków w Starachowicach

5 – tylu automatyków znajdzie zatrudnienie u lidera branży ceramicznej, firmie Cersanit. Właśnie rozpoczęliśmy proces rekrutacji do pracy w zakładzie w Starachowicach, w którym produkowane są tworzywa sztuczne, a także meble łazienkowe. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 

To kolejny już proces rekrutacyjny, który mamy przyjemność przeprowadzić dla tak renomowanej marki jaką jest niewątpliwie Cersanit. Dotychczas udało nam się zrealizować z powodzeniem już kilka rekrutacji, m.in. do pracy w zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Wałbrzychu. Tym razem poszukujemy automatyków, którzy staną przed niezwykłą okazją szlifowania swoich umiejętności u samego lidera branży ceramicznej – mówi Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Osoby zainteresowane pracą mogą liczyć na zarobki sięgające do 3 500 złotych brutto. Jakie wymagania stawiamy przed kandydatami? Znajomość podstawowa automatyki, gotowość do pracy zmianowej, zaangażowanie, sumienność. Dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV. 

Po trzymiesięcznym okresie pracy umożliwiamy negocjacje wynagrodzenia na kolejny okres pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 691 221 465. 

Top