Praca przy linii produkcyjnej ciastek znanej marki

Aktualności

Praca przy linii produkcyjnej ciastek znanej marki

Do ponad 30 krajów eksportowane są ciastka produkowane przez firmę dr Gerard. Marka posiada zakłady produkcyjne w Radzyniu Podlaskim oraz Międzyrzecu Podlaskim, w których produkowanych jest około 200 rodzajów ciastek. Zakłady wyposażone są w 24 w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. W ramach współpracy z dr Gerard, agencja HR Global Group rozpoczyna rekrutację pracowników produkcji. W sumie w obu zakładach zatrudnionych zostanie około 100 nowych pracowników. 

Do zakresu obowiązków pracowników produkcji należeć będzie praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej, w tym zbieranie ciastek oraz ich pakowanie do kartonów zbiorczych. Praca nie wymaga specjalnych umiejętności, dlatego oferta skierowana jest także do osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w pracy na produkcji. Wymagana jest od kandydatów natomiast dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym. Ze względu na rodzaj pracy, kandydat powinien także posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych. 

Brak książeczki bądź też orzeczenia lekarskiego nie oznacza jednak, że osoba zainteresowana pracą zostanie przez nas skreślona. W sumie dysponujemy około 100 miejscami pracy, dlatego jeśli kandydat zgłosi swoją gotowość do pracy, poczekamy na niego z umową o pracę do czasu wyrobienia jednego z tych dokumentów – zapowiada Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Nowi pracownicy zatrudnieni zostaną w ramach umowy o pracę najpierw przez agencję, a później będą mieli możliwość bezpośredniego zatrudnienia już u firmy z branży ciastkarskiej. Pracownicy pracują na trzy zmiany według następującego harmonogramu – 2 dni w godzinach 6:00-14:00, 2 dni w godzinach 14:00-22:00, 2 dni w godzinach 22:00–6:00 oraz 2 dni wolne. Stawka za godzinę pracy w dzień wynosi 13,40 złotych brutto, w nocy – 15,90 złotych brutto. Ponadto pracownicy otrzymują premie uznaniowe oraz premie za brak nieobecności. 

Więcej informacji o ofercie można znaleźć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 691 551 398 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00).

Top