Praca w agencji HR Global Group

Aktualności

Praca w agencji HR Global Group

Prezentujemy kolejną ofertę pracy w naszej firmie. Tym razem zapraszamy kandydatów do aplikowania na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy – Warszawa. 

– Zachęcamy do aplikowania osoby z wysoką kulturą osobistą, charakteryzujące się łatwością w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Poszukujemy kandydata ze znajomością języka rosyjskiego, sprawnie obsługującego komputer, w tym pakiet Microsoft Office. Dodatkowym atutem kandydata będzie znajomość języka angielskiego – informuje Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. 

Do obowiązków konsultanta ds. obsługi klienta należeć będzie m.in. kompleksowa obsługa zatrudnionych przez agencję pracowników tymczasowych, jak również kandydatów poszukujących pracy, rejestracja zgłoszeń, pomaganie w rozwiązywaniu potencjalnych problemów zgłaszanych przez pracowników bądź też przekazywanie tematów osobom odpowiedzialnym za ich rozwiązanie czy budowanie relacji z pracownikami i kandydatami do pracy. 

Treść pełnego ogłoszenie znajduje się TUTAJ. 

Top