Pracownicy magazynu poszukiwani do pracy w Parzniewie. Wysokie premie i dodatkowe wynagrodzenie!

Aktualności

Pracownicy magazynu poszukiwani do pracy w Parzniewie. Wysokie premie i dodatkowe wynagrodzenie!

Rozpoczynamy kolejny proces rekrutacji dla jednej z największych firm kurierskich działających na terenie Polski – DPD. W najbliższych tygodniach zatrudnimy blisko 50 nowych pracowników do pracy w magazynie zlokalizowanym w Parzniewie koło Pruszkowa. Dla kandydatów czeka wynagrodzenie podstawowe, wysoka premia za obecność w pracy, a także możliwość dodatkowego wynagrodzenia. 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które wyrażają gotowość do pracy fizycznej, bowiem w zakres obowiązków pracowników magazynu wchodzi m.in. sortowanie oraz przygotowywanie przesyłek do wysyłki. Prezentowana oferta dotyczy pracy w godzinach 8:00 –16:00 oraz 14:00 – 22:00, w dni robocze – od poniedziałku do piątku. Po okresie wstępnym, zatrudnieni przez agencję pracownicy będą mogli bezpośrednio przejść pod skrzydła firmy kurierskiej. 

Pracownicy, dla których przygotowanych zostało 50 miejsc pracy, mogą liczyć na wynagrodzenie na poziomie 17 złotych brutto za godzinę pracy plus 4 złote brutto doliczane do każdej godziny obecności w pracy. Przy 100-procentowej obecności w pracy oznacza to wynagrodzenie na poziomie 3600-3800 złotych brutto miesięcznie. Dodatkowo przygotowaliśmy możliwość dodatkowego wynagrodzenia. Jeśli pracownik poleci do pracy kolejną osobą, a ta przepracuje co najmniej 20 pełnych dni roboczych, otrzyma dodatkowe 250 złotych wynagrodzenia. Kolejne 250 złotych będzie mógł otrzymać, jeśli pozyskany pracownik przepracuje 120 dni roboczych. Co ważne, nie ma limitu osób, które pracownik może zachęcić do pracy. Za każdą taką osobę pracownik otrzyma wynagrodzenie – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Z kompletną treścią ogłoszenia można zapoznać się TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – 691 551 679 lub też bezpośredniego. 

Top