Dla kandydatów

Dla kandydatów

Praca zawodowa to jeden z najważniejszych obszarów życia człowieka. Naszym zadaniem jest znaleźć taką pracę dla Ciebie, w której będziesz po prostu dobrze się czuł. Zaufaj nam. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie przyjazne miejsce pracy, w którym rozwiniesz swój talent, poszerzysz zawodowe horyzonty, zarobisz uczciwe pieniądze i będziesz spędzał czas w miłej oraz konstruktywnej atmosferze.

Jest zawodowo

Prowadzimy rekrutacje na całym świecie, w bardzo zróżnicowanej gamie branż. Dzięki temu mamy większe niż inni możliwości wsparcia Cię na ścieżce kariery. Każdy z nas jest inny. Mamy inne talenty, możliwości i umiejętności. Niektórzy chcą pracować za granicą, inni nie wyobrażają sobie opuszczenia kraju lub rodzinnej miejscowości. Szukając dla Ciebie zatrudnienia bierzemy pod uwagę każdą okoliczność, dlatego gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie optymalne (choć nie zawsze idealne) rozwiązanie.

Idealne miejsce pracy nie istnieje. Ale są takie, do których codziennie będziesz chodził z przyjemnością i satysfakcją. Poszukajmy ich wspólnie.

Nasze ogłoszenia znajdziesz na najpopularniejszych portalach pracy: pracuj.pl, praca.pl czy inforpraca.pl. Każde ogłoszenie bardzo dokładnie definiuje oczekiwania wobec kandydatów. Nie zdziw się, jeśli do pracy za granicą nie będzie wymagana znajomość języka obcego. To nie zawsze jest niezbędne. Przeczytaj uważnie ogłoszenie i jeśli uważasz, ze spełniasz większość wymagań zaaplikuj.

Praca w Polsce

Oferty pracy HR Global Group są gwarancją uczciwych i przejrzystych warunków zatrudnienia. Wszystkie zasady współpracy zostaną Ci przedstawione na początku (większość znajduje się już w ogłoszeniu). Z góry będziesz wiedział na co możesz liczyć, ale także czego od Ciebie wymagamy. HR Global Group otacza Cię opieką przez cały okres zatrudnienia, ale także po nim. Możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo zawodowe na każdym etapie swojej kariery. Szczególną uwagę zwracamy na pomoc osobom w szczególnych momentach swojej pracy zawodowej: tych, którzy są na jej początku, w tym studentów, oraz tych, którzy mają za sobą już połowę zawodowej aktywności (50 +).

Praca za granicą

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjazd do obcego kraju jest decyzją trudną i osobistym wyzwaniem. Ale nie martw się na zapas. HR Global Group wesprze Cię w sposób kompleksowy i przygotuje Twój wyjazd. Wszystkie oferty pracy zawierają zakres naszych gwarancji. W każdej dotyczącej pracy za granicą znajdziesz ofertę pełnego wsparcia i przygotowania do wyjazdu, w tym zorganizowania wszystkich formalności. W większości ofert zagranicznych znajdziesz także opiekę na miejscu polskiego rezydenta. Często otrzymasz dodatkowo gwarancję bezpłatnego zakwaterowania i wyżywienia. Pamiętaj, przez cały okres zatrudnienia pozostajesz pod naszą opieką.

Ile będziesz czekał na znalezienie pracy? Wszystko zależy od sytuacji na rynku, która potrafi dynamicznie się zmieniać. Czasami jednak osoby zgłaszające się do HR Global Group rozpoczynają pracę natychmiast.

Praca w HR Global Group

Dlaczego nie miałbyś pracować w HR Global Group? Sprawdź zakładkę Kariera i zobacz na jakie stanowiska prowadzimy aktualnie rekrutację. Nawet jeśli żadne nie będzie Ci odpowiadało, możesz wysłać swoje CV. Zbyt dobrze znamy się na tym co robimy, by pozwolić sobie na przeoczenie wartościowego pracownika.

Top