Przasnysz: poszukiwany pomocnik produkcji dla lidera branży rowerowej w Polsce

Aktualności

Przasnysz: poszukiwany pomocnik produkcji dla lidera branży rowerowej w Polsce

Wkraczasz na rynek pracy? Interesujesz się produkcją oraz branżą rowerową? Dobrze się składa, możesz przekonać się jak powstają m.in. najlepsze rowery górskie, szosowe, dziecięce, a nawet tzw. ebike. Agencja HR Global Group rozpoczyna właśnie rekrutację na stanowisko pracownika pomocniczego produkcji w Przasnyszu dla największej rowerowej marki w Polsce – firmy KROSS. 

To kolejny już efekt naszej współpracy – mówi Dariusz Michalski, prezes HR Global Group. I dodaje: – Tym razem mamy ofertę skierowaną szczególnie do osób, które będą stawiały pierwsze kroki na rynku pracy, a to oznacza, że szansę na pracę u potentata rowerowego w Polsce mają osoby bez doświadczenia, które dopiero chcą nauczyć się fachu. Podstawowe wymagania jakie stawiamy przed kandydatami do pracy to dyspozycyjność do pracy w trybie 4-brygadowym, zaangażowanie czy sumienność. Osoby bez doświadczenia będą mogły liczyć na wsparcie koordynatora na miejscu pracy. Co istotne, jest to oferta w ramach umowy o pracę. 

Pracownik pomocniczy produkcji może liczyć na wynagrodzenie na poziomie 2 500 zł brutto/miesięcznie, wraz z premią. Więcej informacji na temat tego ogłoszenia TUTAJ. 

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 691 552 501.

Top