Rawa Mazowiecka: pracuj u renomowanej firmy z branży kurierskiej

Aktualności

Rawa Mazowiecka: pracuj u renomowanej firmy z branży kurierskiej

Ruszyła rekrutacja na stanowisko pracownika magazynu do pracy w Rawie Mazowieckiej, w magazynie firmy kurierskiej DPD. W ramach oferty agencja pracy HR Global Group zapewnia m.in. bezpłatny transport z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Opoczna zarówno do jak i z pracy, a także darmowy, ciepły posiłek każdego dnia. 

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 20:00 do 4:00. Przy pełnej obecności w pracy gwarantujemy zarobki w wysokości około 3 400 złotych brutto. 

Jakie wymagania ma agencja względem kandydatów? – Poszukujemy pracowników zmotywowanych, którzy będą zaangażowani w wykonywaną pracę, a ponadto charakteryzujących się sumiennością. Przede wszystkim poszukujemy jednak osób, które przygotowane są do pracy fizycznej, bowiem do obowiązków zatrudnionych pracowników należeć będzie m.in. sortowanie i przygotowanie przesyłek o różnych gabarytach do załadunku – tłumaczy Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group.  

Agencja oferuje zatrudnienie od zaraz, a następnie, w razie zainteresowania, bezpośredni angaż u klienta – firmy DPD.

Zapoznaj się z pełną treścią ogłoszenia:

RAWA MAZOWIECKA

TOMASZÓW MAZOWIECKI

OPOCZNO

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 551 471. Prosimy o kontakt w godzinach pracy agencji – 8:00-16:00. 

Top