Rekrutacja pracowników do dwóch magazynów w stolicy

Aktualności

Rekrutacja pracowników do dwóch magazynów w stolicy

Białołęka oraz Włochy – to dwie dzielnice Warszawy, w których zlokalizowane są magazyny renomowanej firmy kurierskiej DPD. Nasza agencja dzięki kilkuletniej współpracy z klientem, rozpoczyna kolejny proces rekrutacji nowych pracowników magazynowych. Osoby zainteresowane pracą w stolicy zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy dumni, że tak duża firma jaką niewątpliwie jest marka DPD, po raz kolejny zdecydowała się powierzyć naszej agencji rekrutację nowych pracowników w stolicy naszego kraju. Rekrutujemy dla firmy pracowników na terenie całej Polski, w samej Warszawie – dla magazynów w kilku dzielnicach. Mamy na tym polu kilkuletnie doświadczenie i jestem przekonany, że i tym razem znajdziemy odpowiednich kandydatów do pracy – komentuje Dariusz Michalski, prezes agencji. 

Do obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie m.in. rozładunek i załadunek samochodów kurierskich z przesyłkami, sortowanie oraz skanowanie paczek czy drobne prace porządkowe na stanowisku pracy. Agencja poszukuje tym samym pracowników, którzy preferują pracę fizyczną. Duże szanse na angaż mają także osoby bez doświadczenia. 

Pełna treść ogłoszenia o pracę w magazynie w dzielnicy Białołęka dostępne TUTAJ, w dzielnicy Włochy – TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu (tel. 691 551 679). 

Top