Rekrutacja pracowników magazynowych w Pruszkowie

Aktualności

Rekrutacja pracowników magazynowych w Pruszkowie

Pruszków to kolejne miasto, w którym przeprowadzamy rekrutację pracowników magazynowych dla jednego z naszych klientów, wiodącej firmy kurierskiej w kraju – DPD. Praca w dni robocze, w godzinach funkcjonowania magazynu od 22:00 do 7:00. Od dyspozycji pracowników zależeć będzie, ile godzin będą pracować. 

W praktyce oznacza to, że godziny pracy mogą być ruchome. Będzie to zależne od dyspozycji i możliwości czasowych pracownika, a także bieżącego zapotrzebowania magazynu na pracę. Wynagrodzenie liczone będzie na podstawie przeprowadzonych godzin. Stawka to 19 zł brutto za godzinę, dodatkowo pracownicy mogą otrzymywać premie w wysokości 200 zł brutto w przypadku pełnej obecości w pracy – informuje Dariusz Michalski, prezes agencji HR Global Group. 

Do obowiązków nowo zatrudnionych pracowników należeć będzie rozładunek oraz załadunek samochodów z przesyłkami, sortowanie i skanowanie przesyłek, a także drobne prace porządkowe. Aplikować mogą także osoby bez doświadczenie w pracy magazynowej, natomiast zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur przede wszystkim osoby, które preferują pracę fizyczną.

Kompletna treść ogłoszenia znajduje się TUTAJ. 

Top