Wałbrzych – krótki sen – Wodzisław Śląski. Ciężki, ale radosny weekend Laury Chomy

Aktualności

Wałbrzych – krótki sen – Wodzisław Śląski. Ciężki, ale radosny weekend Laury Chomy

Laura Choma, utalentowana 14-letnia kolarka górska wspierana przez naszą agencję, ma za sobą kolejny niezwykle intensywny weekend. Najpierw w sobotę wystartowała w III eliminacji Pucharu Polski w Wałbrzuchu, a następnie w niedzielę – po zaledwie kilku godzinach snu – w wyścigu xc w deszczowym i zabłoconym Wodzisławiu Śląskim. 

Trasa podczas III eliminacji Pucharu Polski w Wałbrzychu okazała się niezwykle trudna techniczne, ale właśnie takie należą do ulubionych Laury Chomy. Nasza kolarka spisała się rewelacyjnie i ukończyła ten trudny wyścig na wysokiej, 4. lokacie. Do „pudła” zabrakło jedynie 15 sekund. 

Trasa w Wodzisławiu Śląskim pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych okazała się znacznie mniej wymagająca, a 14-letnia kolarka walczyła przede wszystkim ze zmęczeniem spowodowanym startem w eliminacjach Pucharu Polski. Nie przeszkodziło to jednak Laurze, która od początku wyścigu narzuciła wysokie tempo i do samego końca nie oddała prowadzenia, notując tym samym kolejne zwycięstwo w swojej karierze.

Gratulujemy! 

Top