Nowa strona internetowa HR Global Group

Aktualności

Nowa strona internetowa HR Global Group

Witamy na nowej stronie internetowej HR Global Group! Mamy nadzieję, że jej funkcjonalność i estetyka przypadnie Wam do gustu.

Zachęcamy do korzystania z rozwiązań i ułatwień, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych partnerach biznesowych i wszystkich osobach, które odwiedzają nasz portal.

Najważniejsze funkcjonalności:

  • kategoryzacja aktualności – teraz bez trudu możesz przefiltrować newsy na stronie w żądanej przez siebie kategorii. Jeśli np. interesują Cię informacje o HR Global Group wybierz kategorię „firma”. Jeśli szukasz informacji o rynku pracy zaznacz kategorię „rynek pracy”. Wszelkie informacje o zmianach w prawie pracy znajdują się w kategorii „prawo”;
  • teraz możesz łatwo aplikować na stanowiska pracy w HR Global Group. W zakładce Kariera wybierz interesującą Cię ofertę pracy i skorzystaj z dedykowanego formularza;
  • HR Global Group to firma otwarta na media. Jeśli jesteś dziennikarzem i potrzebujesz komentarza do artykułu skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu wyślij maila prosto z zakładki Centrum prasowe. Znajdziesz tam także materiały, które możesz wykorzystać do ilustracji swoich wiadomości.

Jeśli masz uwagi do strony HR Global Group, podziel się nimi z nami wysyłając maila na marcin@hrglobal.pl

Top